Charlotte-meentzen-starostlivost-o-plet

ZÁKLAD ZDRAVEJ, PEKNEJ PLETI

Dermatologické poradenstvo Charlotte Meentzen, Vás naučí spoznať vašu pokožku a poradí Vám ako sa o ňu čo najlepšie starať a vylepšiť jej stav.

Poradenstvo prírodnej kozmetiky Charlotte Meentzen, je vždy pripravené pomôcť Vám prekonať váš špecifický dermatologický problém.

Povrchové čistenie: Ráno a večer si Vaša pleť želá jemnú a osviežujúcu očistu podľa typu pleti. Čistiace mlieko, gél alebo pena odstraňujú povrchové znečistenia pleti jemne, ale účinne.
Dočistenie a tonizácia: Jemné, vyvážené pleťové vody zbavia Vašu pleť zvyškov po čistiacom prípravku a sekrétov pokožky. Ľahká a oživujúca príprava pre následnú starostlivosť.

OŠETRUJÚCI PROGRAM

Aby Vaša pleť vyzerala zdravo a žiarivo sviežo, odporúčame vzájomne zladený čistiaci program. Starostlivosti o pleť

Program starostlivosti Charlotte Meentzen ponúka rôzne typy výrobkov v závislosti od potreby pokožky, ktorých účinok sa podľa požiadavky rozvíja podľa potreby, počas dňa alebo v noci.

Ošetrujúce výrobky Charlotte Meentzen so špeciálne upravenými receptúrami dodajú
Vašej pleti dostatočnú dlhotrvajúcu hydratáciu a posilňujú jej odolnosť.

Tým pôsobia proti predčasnému starnutiu.

STAROSTLIVOSŤ A REGENERÁCIA POČAS NOCI

Vybrané zložky a špeciálne účinný komlex peptidov od Charlotte Meentzen pre nočnú starostlivosť regeneruje Vašu pleť počas spánku. Vyživujúca formula zabezpečuje zdravú rovnováhu hydro – lipidového plášťa.

Pleť okamžite pôsobí vyhladene, jemné línie a vrásky sú redukované. Pre obnovenú a oddýchnutú pleť.

DOPLNKOVÁ STAROSTLIVOSŤ

Ak na pokožku pôsobia vnútorné a vonkajšie vplyvy, pleť potrebuje rýchle a efektívne zvýšenie starostlivosti:extra dávku vlhkosti, dodávku energie pomocou vitamínovej podpory alebo aktiváciu mechanizmu regenerácie.

Ako ďalšiu podporu ponúka Charlotte Meentzen doplnkové výrobky s hľbkovým účinkom, ktoré dodajú Vašej pleti